نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار پله ای
اکتبر 14, 2021
مزیت حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2
اکتبر 14, 2021
نمایش همه

مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی دیوار

زمانی که شما به فکر نب یک نرده حفاظتی برای منزل خود هستید باید این راهم در نظر بگیرید که هر چه هزینه ی بالاتری را برای ایجاد ایمنی خرج کنید در واقع ایمنی بالاتری را نیز برای منزل خود برقرار کرده اید و در واقع دست شما برای انتخاب حفاظ هایی با مقاومت و زیبایی بیشتر باز میباشد هزینه های اضافی هم خوب نخواهد بود.برای ایجاد ایمنیباید به میلگرد های حفاظ ارتفاع و تراکم محافظ دقت کنید چرا همه این موارد رابطه ی مستقیم در ایجاد نمودن امنی را دارند نصب حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها از جمله حفاظ بوته ای حفاظ لیلیوم و غیره که نقاظ جو در آنها بالاست نیز مهم است چرا که در هنگام نصب حفاظ ها به هم جوش داده میشوند و نقاط جوش باقی میماند و همه ای نقاط باید توسط فرد نصاب لکه گیری شود تا بتوان از حفاظ مدت زمان طولان تری استفاده نمود .

نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار تهران

عوامل تاثیرگذار در قیمت نرده شاخ گوزنی

ضخامت میلگرد مورد استفاده برای ساخت حفاظ: در ساخت این نرده از میلگرد ۱۰میل باید استفاده می شود.

ارتفاع حفاظ : هرچه ارتفاع میلگرد بیشتر باشد ، قیمت هم افزایش پیدا خواهد کرد.

نوع جوش کاری: حفاظ شاخ گوزنی با دو شیوه جوشکاری الکترود و با گاز co2 ساخته میشود، روش الکترود نسبت به روش دیگر از قیمت بالاتری برخوردار است.

نوع رنگ کاری و کیفیت برند رنگ مورد استفاده : پس از ساخت نوبت به رنگ کاری محفاظ شاخ گوزنی میرسد.رنگ کاری با دو روش رنگ مایع و رنگ کوره ای الکترواستاتیک انجام می شود رنگ مایع باعث کاهش قیمت در ساخت این نرده حفاظ می شود.

  نصب گارد فلزی روی دیوار

نصب حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی یکی از جدیدترین انواع حفاظ های دیواری بودهاگر به دنبال ایجاد امنیت هستند از حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها استاده کنید حفاظ شاخ گوزنی از متریال و الگو خاص و منحصر به فردی الهام گرفده و به خاطر وجود شاخک های در هم تنیده ایمنی وو امنیت را فرهم میکند وسرشاخه های حفاظ شاخ گوزنی بسیار تیز است؛ به همین دلیل است که عبور از این حفاظ محال است. جنس حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد است. برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از رنگ روغنی، رنگ پودری و کوره ای استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش حفاظ ← 09127800603