گارد های محافظ بالای دیوار – گارد حفاظتی بالای دیوار
جولای 29, 2021
محافظ آهنی شاخ گوزنی – قیمت حفاظ شاخ گوزنی
آگوست 1, 2021
نمایش همه

لیست قیمت محافظ شاخ گوزنی – گارد فلزی روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی زیباترین گارد فلزی روی دیوار میباشد که ضریب ایمنی بسیار بالایی دارد. حفاظ شاخ گوزنی چشم نواز و دارای ظاهری زیبا میباشد ظاهر نرده تشابه به شاخ های گوزن در هم تنیده میباشد عبور از بالای حفاظ دیوار امکان پذیر نمیباشد و در انتهای نرده ها با نیزه های تیز کار شده و قابلیت رنگ آمیزی به سفارش مشتری با رنگ های الکترواستاتیک کوره ای در شاخ گوزنی وجود داراست این نرده در برابر رطوبت و نور خورشید آسیب پذیر نمیباشد خمکاری های رو به بیرون و در جهات گوناگون به همراه تراکم بالا در عمل، امکان عبور از آن را از بالا و بین نرده ها غیر ممکن می کند. نرده دیوار شاخ گوزنی از نظر ارتفاع، عرض، تراکم و استحکام یکی از برترین حفاظ های امنیتی میباشد که قابل نصب روی همه دیوارهاست. قیمت نرده بستگی به تعداد شاخه ها، عرض دیوار و ارتفاع حفاظ دارد.

گارد فلزی بالای دیوار

گارد های حفاظتی روی دیوار بلند :

حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع گارد های آهنی دیوار است که راهکار بسیار خارق العاده ای برای به دام انداختن افراد مزاحم داراست . هیچ راه فراری از این نرده آهنی محافظ دیوار برای هیچ جنبده ای وجود نداشته و ندارد . ویژگی های بسیار زیادی برای نرده آهنی شاخ گوزنی بیان شده که گاهی اوقات اغراق آمیز و برخی مواقع هم جای بحث دارند، این حفاظ آهنی دیوار را می توان از جمله پرطرفدارترین و پر استفاده ترین انواع حفاظ دیوار دانست.

حفاظ فلزی دیوار

حصار بالای دیوار و امنیت بالای انواع حفاظ بالای دیوار

نرده آهنی حفاظ روی دیوار یکی از محصولات حفاظتی بسیار کاربردی محسوب می گردد که با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان سبب تضمین امنیت شد این محصول حفاظتی به گونه ای تولید شده که دارای ضریب امنیت بسیار بالایی میباشد و به واسطه همین امر مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته شده.

  قیمت نرده دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش حفاظ ← 09127800603