حفاظ آهنس سر دیوار – محافظ فلزی سر دیوار
ژوئن 27, 2021
انواع حفاظ دیوار حیاط – بهترین محافظ دیوار
ژوئن 29, 2021
نمایش همه

محافظ آهنی درب آپارتمان – محافظ آهنی روی درب

مدل های درب آکاردئونی
درب های آکاردئونی روی درب آپارتمان از تسمه‌های فلزی که به وسیله پین‎های فلزی به هم وصل شده‌اند، تشکیل می‌شود که در قابی فلزی قرار گرفته و می‎تواند به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود.

حفاظ آکاردئونی روی درب

حفاظ آکاردئونی روی درب :

حفاظ آکاردئونی معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود. که واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها زندگی می کنند. از آنجایی که ورود هر فرد غریبه و ناآشنا به درون ساختمان ها به راحتی صورت می پذیرد و هر فردی می تواند با استفاده از روش های متنوع به راحتی به درون ساختمان ها وارد شود، در صورتی که تنها یک درب چوبی ساده مانع وی به حضور در هر واحد مسکونی باشد، می تواند به راحتی این مانع را با ترفندهای گوناگون از بین بردارد.

حفاظ پشت درب

 

قیمت انواع حفاظ درب آکاردئونی:

قبل از خرید درب آکاردئونی باید به یک سری نکات عوامل موثر در قیمت اشاره کرد. همه ی این عوامل که در ادامه ذکر می شود در قیمت حفاظ آکاردئونی در پایان کار موثر می باشند تا به این ترتیب هر یک از افراد با برآورد عوامل مختلف قبل از خرید این حفاظ، انتخابی درست داشته باشند و بودجه خود را در این بابت مدنظر قرار بدهند. از فاکتور هایی که باعث تغییر در قیمت این نرده می باشند می توان به جنس، طرح، رنگ، متراژ و … اشاره نمود.

  انواع مدل های نرده دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *