نرده سر دیوار – نرده بالای دیوار سنگی
ژوئن 20, 2021
نرده حفاظ روی دیوار – نرده سر دیوار
ژوئن 22, 2021
نمایش همه

محافظ روی درب منزل – بهترین محافظ روی درب

رنگ حفاظ آکاردئونی آهنی
انتخاب رنگ گارد محافظ روی درب  کاملاً به فضایی که در آن نصب میگردد بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است رنگ‌آمیزی این درب از یک سو باعث میگردد تا جلوی خوردگی آن گرفته شود و عمر مفید آن بسیار طولانی شود و از سوی دیگر زیبایی آن را دوچندان می‌کند. ضمن این که رنگ‌آمیزی کمک می‌کند تا درب با دیگر اجزای ساختمان هماهنگ شود . در بین رنگ‌های قابل استفاده برای این محصول، برخی رنگ‌ها محبوبیت بیشتری دارند و مشتریان ترجیح می‌دهند تا از این رنگ‌ها برای حفاظ خود استفاده کنند.

حفاظ درب آکاردئونی

درب آکاردئونی چیست ؟

درب آکاردئونی به‌خصوص در آپارتمان‌های مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از ذهن نیست؛ و یا به دلیل رفت‌وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه‌ها با هم، امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد؛ و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم‌های غریبه که ممکن است خودشان دردسرزا باشند، یک ضرورت است. مخصوصاً اگر مدتی کسی در خانه شما نباشد.

گارد محافظ روی درب

انواع درب آکاردئونی :

درب آکاردئونی تک لنگه : در مکانهای کوچک و راه پله های کوچک هیچ مشکلی ایجاد نمی کنند. حفاظ آکاردئونی به دلیل داشتن سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد، به خوبی از آپارتمان محافظت می کند. درب آکاردئونی دو لنگه: حفاظ آکاردئونی دو لنگه، از دو طرف باز و بسته می شود. قفل این حفاظ آکاردئونی در وسط دربها قرار گرفته است.

درب آکاردئونی دو لنگه : در محوطه باز و به عنوان درب اصلی نصب می گردند در نتیجه برای ساختمان های تجاری، کارگاه های صنعتی و فضاهای بزرگتر از این مدل درب آکاردئونی استفاده می شود. درب های آکاردئونی دو لنگه به سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد مجهز هستند و به همین دلیل ضریب امنیت بالایی را ایجاد می کنند.

  حفاظ فلزی بالای دیوار - قیمت محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *