قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی
قیمت حفاظ آهنی بالای دیوار
فوریه 1, 2021
حفاظ نرده ای
حصار کشی روی دیوار در غرب تهران
فوریه 3, 2021
نمایش همه

محافظ نرده ای بالای دیوار در غرب تهران

حفاظ دیواری تهران

حفاظ دیواری تهران

 

از جمله بهترین انواع محافظ نرده ای بالای دیوار که در گروه تولیدی ما صورت گرفته نرده حفاظ نخل مرداب است . این نوع از نرده حفاظ روی دیوار در عین این که عرض مناسبی دارد در عین حال بسیار زیبا و خلاقانه طراحی شده است . بسیاری دیگر از نرده حفاظ ها بودند که با الگو الهام گرفتن از طبعت ساخته شده بودند ولی نرده حفاظ نخل مرداب شبیه ترین نوع نرده حفاظ روی دیوار به مدل طبیعی است . این نوع نرده حفاظ که نام تجاری حفاظ نخل مرداب رادارد در نگاه اول بسیار جذاب و زیبا است .

مزیت های حفاظ سرنیزه ای
همانطور که بیان کردیم نرده آهنی سرنیزه ای یکی ازپر مصرف ترین و مورد استقبال ترین انواع نرده آهنی دیوار است که هم در ساختمان های مسکونی و هم اداری و حتی نظامی و صنعتی نیز از آن استفاده می شود. اما مزیت های این نرده آهنی دیوار حیاط کدام ها هستند؟ در این بخش می خواهیم مهم ترین و اصلی ترین مزیت های این نرده آهنی دیوار را برای شما برشماریم.

امینت بالا
هر میزان امنیتی که برای محافظت از دیوار حیاط ساختمان خود لازم دارید را می تاونید از نرده آهنی سرنیزه ای طلب کنید. این حفاظ آهنی بدون شک هیچ راه عبوری برای کسی نخواهد داشت. عبور از میان میله های آن تقریباً غیرممکن است و با کمی افزایش ارتفاع نیزه ها این امکان برای ارتفاع آن نیز به صفر می رسد.
زیبایی ظاهری
نرده آهنی دیوار حیاط چیزی نیست که بتوانید آن را از کسی مخفی کنید. هر بیننده ای در اولین ملاقات حضوری در خانه شما آنها را خواهد داد. از این رو نمی توانید از یک نرده آهنی معمولی و بدون هیچ جذابیتی روی دیوار ساختمان خانه خود استفاده نمایید. نر ده سرنیزه ای البته از نظر زیبایی و جذابیت یک نرده آهنی معمولی نخواهد بود. این حفاظ علاوه بر تمام موارد گفته شده در بند های قبل، فوق العاده زیبا و جذاب بوده و اصالتی وصف ناپذیر به همراه دارد.

  درب های ضد سرقت درب آپارتمان (آکاردئونی)

اصالت
نرده آهنی سرنیزه ای یکی از اصیل ترین و قدیمی ترین انواع نرده آهنی روی دیوار است. اگر سری به ساختمان های قدیمی شهر بزنید و خانه های بزرگ قدیمی شهر را ببینید، احتمالا هنوز نرده سرنیزه ای را روی دیوار آنها مشاهده خواهید نمود. با اصالتی بی نظیر همچنان مستحکم و قوی در جای خود باقی مانده و هیچ کسی نمی تواند آن را نادیده بگیرد. اصالتی که در نرده فلزی سرنیزه ای وجود دارد شما را به یاد فرهنگ چندین هزار ساله ایران خواهد انداخت و نیزه های بر آسمان برافراشته این حفاظ خانه شما را تبدیل به یکی از زیباترین و مجلل ترین قصر های زمان پادشاهان خواهد کرد.

حفاظ دیوار سرنیزه ای دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد زیرا این محصول با بهره گیری از مقاوم ترین نوع از فلز ( چهار پهلو نمره ۱۴ ) تولید شده است. این مدل از حفاظ به سبب برخورداری از استحکام بالایی که داراست، این امکان را فراهم می آورد تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز خود از آن در تمام شرایط آب و هوایی مختلف استفاده نمایند و با بهره گیری از آن از ورود سارقان به میزان قابل ملاحظه ای جلوگیری به عمل آورند. حفاظ دیوار سرنیزه ای مدرن که ترکیبی از حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ آبشاری ( سرنیزه ای ) میباشد نیز از جمله مدل های جدید این محصول است که دارای مزیت های خاصی می باشد.

حفاظ نخل مرداب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش حفاظ ← 09127800603