حفاظ ایستاده آبشاری
نوامبر 11, 2020
حفاظ روی دیوار
نوامبر 14, 2020
نمایش همه

حفاظ خاردار بالای دیوار

حفاظ خاردار بالای دیوار

نام ‌گذاری نرده حفاظ با میلگرد خاردار براساس شکل ظاهری آن‌ها صورت گرفته که البته حفاظ خاردار بالای دیوار را با نام‌های دیگری مانند حفاظ خاری و حفاظ خا‌رپشتی نیز می شناسند. این نوع حفاظ شبیه به بوته های خار بیابان می باشد بدین جهت است که به این نام آن را می شناسند. از جمله حفاظ روی دیوار که جهت برقراری امنیت حال هموطنان تولید و روانه بازار آهن آلات گردیده است که بسیار پرفروش می باشد ، می توان به حفاظ روی دیوار طرح خار دار اشاره نمود. ایمن سازه قادر است حفاظ خار دار را در ارتفاع و تراکم های مختلف مطابق با درخواست خریداران محترم بسازد.

نرده محافظ روی دیوار خار دار دارای یکسری مشخصات فنی مثل تراکم (تعداد ردیف در هر شاخه) ارتفاع ,نوع رنگ‌آمیزی و روش جوشکاری نیز می‌باشد که هرکدام در تعیین قیمت نرده نقش دارند. در این میان تراکم‌ ۸ تا ۱۵ ردیف در شاخه، اکثرا موجود میباشند و ارتفاع نرده بستگی به نیاز مشتری دارد. که این نیز بستگی به عوامل مختلفی مثل ارتفاع , عرض دیوار ساختمان, دسترسی ها به روی دیوار مانند علمک گاز یا تیر برق و همچنین موقعیت قرارگیری دیوار های همسایه ها و … دارد که با اعزام کارشناس خبره و مشاوره رایگان در محل با توجه به موارد فوق الذکر و همچنین بودجه شما نرده حفاظ مناسب پیشنهاد میگردد.

حفاظ بوته ای خاردار
حفاظ بوته ای خاردار همان‌طور که از نامش پیداست نوعی از حفاظ بالای دیوار است که ظاهری شبیه بوته خار دارد. حفاظ بوته‌ای یکی از بهترین انواع حفاظ جدید برای ممانعت از ورود غیرمجاز به ساختمان است. بسیاری از ما روش‌های مختلفی را برای افزایش امنیت ساختمان مسکونی یا تجاری خود انجام می‌دهیم؛ یکی از مؤثرترین این راه‌ها استفاده از نرده خاردار بالای دیوارهای حیاط است. برای آشنایی بیشتر با این حفاظ با ما همراه باشید.
ویژگی‌های حفاظ بوته‌ای با کیفیت
به منظور خرید حفاظ بوته ای خاردار با کیفیت باید ابتدا با ویژگی‌هایی که یک حفاظ بوته‌ای خوب دارد، آشنا شوید.

  تولید حفاظ شاخ گوزنی در تهران

نوع آلیاژ و فلز به کار رفته در آن. حفاظ بوته ای خاردار می‌تواند از جنس فولاد ضدزنگ ، گالوانیزه گرم و الکترو گالوانیزه یا PVC باشد. در میان این انتخاب‌ها باید نوعی را انتخاب کنید که با آب و هوای شهر شما سازگارتر است.
میزان مقاومت در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی بالا باشد. حفاظ بوته‌ای که عمر طولانی‌تری داشته باشد، مسلماً کیفیت بالاتری نیز نسبت به دیگر انواع آن دارد.
استحکام بخش‌های مختلف که به یکدیگر متصل شده‌اند. حفاظ بوته ای خاردار را عموماً از تغییر شکل دادن به میله‌ها و خم کردن آن‌ها می‌سازند، بنابراین باید از اتصال صحیح بخش‌های مختلف به هم اطمینان حاصل کنید. معمولاً این استحکام را با توجه به روش به کار رفته برای جوشکاری می‌شناسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش حفاظ ← 09127800603