حفاظ نرده آهنی بالای دیوار
اکتبر 4, 2020
حفاظ لب دیوار و انواع آن
اکتبر 5, 2020
نمایش همه

حفاظ نردهایی روی دیوار

حفاظ نردهایی روی دیوار

با توجه به نوع حفاظ شاخ گوزنی طراحان ما بر ان شدند که تغییرات اساسی در حفاظ ایجاد کنند به همین دلیل با استفاده از طرح اولیه نوعی نرده که نرده حفاظ نیزار نامیده میشود حفاظ جدیدی را طراحی کردند که معازب حفاظ نیزار اولیه را نداشته باشد. همان طور که از قبل در کلیه مدلهای حفاظ نردهایی روی دیوار مانند حفاظ شاخ گوزنی گفتم طراح اولیه اینگونه حفاظ ها معمولا جوشکار های محلی هستند که با خلاقیت ذهن خود اقدام به ساخت حفاظ با الگو گیری از مناظر و یا مباحث امنیتی میکنند که حتما در طرح اولیه اکثر نرده حفاظ ها مشکلات زیادی از نظر امنیتی ونوع ساختار طراحی حفاظ وجود دارد.طراح اولیه حفاظ نیز ار هم مشخش نبود چه کسی است.

اگر ترس از سرقت و گربه های ولگرد که ممکن است هر نوع بیماری ای به همراه داشته باشند شما را به ستوه آورده است، وقت آن است که تدبیری کارامد برای این مشکل بیاندیشید. حفاظ می تواند بهترین و ایمن ترین گزینه باشد. حفاظ حتی اجازه نمی دهد موجودات مزاحم وارد محیط حیاط محل زندگی یا کار شما شود چه برسد به اینکه بخواهند وارد محیط ساختمان شوند. در این میان حفاظ نیزار گزینه ای مناسب برای هر گونه محیطی از اداری گرفته تا مسکونی به شمار می رود.

حفاظ مدل نیزار , حفاظ نیزار , حفاظ روی دیوار ,
حفاظ روی دیوار مدل نی زار

در اواخر سال ۱۳۹۴به دلیل رقابت بسیار شدید حفاظ شاخ گوزنی تعداد تولید کنندگان حفاظ به صورت چشمگیر افزایش پیدا کرد . گروه شرکت آهن سازه با توجه به بازدید های مشاوره ای و شروع به طراحی مدل جدیدی به نام نرده حفاظ نیزار نمود.

  حفاظ روی دیوار ساختمان - حفاظ دور دیواری

نرده حفاظ نیزار

نوعی از نرده روی دیوار برای ایجاد امنیت در ارتفاع بالای ۱ متر با میلگرد ۱۲ با تراکم ۴۵ شاخه از پایین به سمت بالا که در اندازه ۱متر تولید میشود . این نرده حفاظ بیشتر برای ساختمان ها بلند مرتبه اندازه ۱متر تولید میشود سایز اولیه این نرده وزن این حفاظ در ابتدا به ازای هر متر طول ۲۵کیلو گرم بود و بسیار مقاوم و زیبا است.

نوع چیدمان حفاظ نیزار

حفاظ نیزار یا به عبارتی دیگر حفاظ لاله ای به عرض ۱۲سانتی چیده جوشکاری میشود . این نرده حفاظ دقیقا از وسط به طول و عرض قرینه است . این نظم و قاعده عرض را تا ۷۰سانت رساند . دلیل شکل و طراحی خود در بعضی مناطق به مدل حفاظ نی لاله ای شهرت یافته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش حفاظ ← 09127800603