حفاظ برای درب منزل
سپتامبر 17, 2020
حفاظ درب
حفاظ در منزل و مشخصات آنها
سپتامبر 26, 2020
نمایش همه

حفاظ آهنی منزل برای محافظت درب منزل

حفاظ آهنی منزل برای محافظت درب منزل

کاربردهای حفاظ‌ آکاردئونی
اگر چه عمده‌ترین کاربرد درهای آکاردئونی برای افزایش امنیت در منازل مسکونی است؛ اما کاربرد این  حفاظ آهنی منزل  به خانه‌های مسکونی محدود نمی‌شود و برای پارکینگ‌ها، فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، انباری‌ها، محیط‌های اداری و کارگاهی نیز کاربرد دارد.

کاربرد دیگر این حفاظ‌ها برای افزایش امنیت پنجره‌ها به‌خصوص پنجره‌های سرتاسری و بزرگ و نیز بالکن‌های طبقه اول است که دسترسی به داخل از طریق آن‌ها امکان‌پذیر است.
انواع درب آکاردئونی
اگر چه عمده بازار در آکاردئونی مربوط به نوع آهنی آن است، اما انواع درب اکاردونی فقط به نوع آهنی آن محدود نمی‌شود. انواع درهای آکاردئونی شامل موارد زیر است:

درب آکاردئونی آهنی
درب آکاردئونی ام دی اف
درب آکاردئونی پی وی سی
درهای اکاردئونی آهنی به دلیل مقاومت بالایی که دارند برای فضاهای خارجی عموما مورد استفاده قرار می‌گیرند. این درها در مقابل عوامل محیطی و هر نوع خراشیدگی و نیز رطوبت با توجه به نوع رنگشان (رنگ کوره‌ای) مقاومت لازم را دارند.
مزایای حفاظ‌ آکاردئونی چیست؟
نصب حفاظ‌ آکاردئونی نسبت به برخی از انواع حفاظ‌های امنیتی، ساده‌تر و البته کم‌هزینه‌تر است. نصب این درها تنها با یک جوشکاری ساده صورت می‌گیرد. به همین جهت بسیاری از افراد درب آکاردئونی را را به دیگر اشکال حفاظ‌ ترجیح می‌دهند.
یکی از راه های ورود افراد متجاوز به خانه شما ، از طریق درب ورودی خانه و یا از روی دیوار است که باید با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار و درب آکاردئونی پشت درب منزلتان را ایمنی کنید. استراتژی ورود سارقان به خانه شما که از چند روز قبل نشان کرده اند به این صورت می باشد که اغلب در ساعات ظهر یا غروب ۳ نفر از طریق درب ورودی خیابان ویا پریدن یک نفر از روی دیوار به داخل حیاط و باز کردن درب ورودی به اپارتمان شمامی باشد. سپس یک نفر از آنها بیرون خانه شما در ماشین مانده و دونفر بعدی به پشت درب ورودی خانه شما آمده. یکی از آنها که متخصص باز کردن درب های ضد سرقت می باشد مشغول ضربه زدن به اطراف قفل درب خانه شده و نفر بعدی به نیم طبقه بالا رفته تا اگر همسایه بالایی متوجه صدا شده بتوانند فرار کنند
جالب است بدانید که درب های ضد سرقت در کمتر از ۱ دقیقه باز میگردند !!!!!! و اما اگر از درب آکاردئونی با ضریب اطمینان پایین استفاده کنید آنها با دیلم انداختن سعی بر باز کردن درب از طریق لولا می شوند اما اگر از درب های اکاردئونی با ضریب اطمینان بالا استفاده کنید مطمعن باشید که آنها حتی به فکر باز کردن درب خانه شما نمی افتند چون این کار بسیار وقت گیر می باشد، کافی می باشد آسانسور حرکت کند آنها باید فرار کنند. این را بدانید که اگر دزد بسیار حرفه ای و کار بلد هم باشد در زمان انجام کار بیشترین استرس بر او وارد میگردد. هیچ وقت با سارق در حال دزدی درگیر نگردید! فقط یک صدا کوچک از طرف شما کافی می باشد تا او فرار کند، چون حجم زیاد استرس بر او باعث شده که برای فرار دست به هر کاری بزند.

  قیمت حفاظ آهنی بالای دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش حفاظ ← 09127800603