حفاظ روی دیوار
تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی
آگوست 9, 2020
انواع حفاظ بالای دیوار
حفاظ شاخ گوزنی یعنی چه
آگوست 11, 2020
نمایش همه

فروش درب آکاردئونی ورودی منزل

حفاظ آکاردئونی

ما تنها برخی از مدلهای دربهای آکاردئونی را در موارد زیرشرح میدهیم اما بدانید که تنوع این درب ها خیلی بالا میباشد . مثلا یکی از مدلهای زیر به نام درب آکاردئونی سلطنتی خود به تنهایی یک مدل درب فرفورژه بشمار میرود و صدها طرح از همین مدل میتوانیم تولید کنیم اما مدلهای ۳ گل و ۴ گل رایحترینازن مدل دربها بشمار میرود و تولید آنها در کلیه ابعاد استاندارد و سفارشی شما امکان پذیر میباشد راد جوش بزرگترین تولید کننده و بزرگترین شرکت در زمینه فروش اینترنتی انواع حفاظ و نرده بالای دیوار و همچنین فروش درب آکاردئونی میباشد.

حفاظ آکاردئونی ۳ گل ، ۳ گل پیچی و ۳ گل خم و ۴ گل دوبل فرفورژه
حفاظ آکاردئونی ۴ گل ، ۴ گل پیچی ، ۴ گل دوبل و ۴ گل خم فرفورژه
درب آکاردئونی ایتالیایی فرفورژه
درب آکاردئونی سلطنتی فرفورژه
و درب های ۳ گل و ۴ گل پرچ مخفی فرفورژه

تولید درب آکاردئونی
درب آکاردئونی یا همان حفاظ آکاردئونی حفاظ هایی هستند که امروزه بیشتری تنوع آنها را میتوانیم جلو ورودی آپارتمان ها ببینیم و با همان نگاه اول میتوانید تشخیص دهید چه کاربردی دارند . یکی از مهمترین خدمات گل نرده سعید به تولید درب آکاردئونی اختصاص پیدا میکند . این درب ها از جنس آهن فرفورژه از انواع تسمه ها و پروفیل های آهنی تولید و مونتاژ میشوند . ابعاد ، انواع و ویژگیهای دربهای آکاردئونی ۳ گل ، ۴ گل و سایر مدلهای آنها را در مطالب زیر با هم مرور خواهیم کرد . مفتخریم که با بیش از ۱۵ سال در زمینه تولید محصولات آه فرفورژه شما را توانسته ایم همراه کنیم و همچنان در کیفت محصولات خود توانسته ایم رشد چشمگیری داشته باشیم .

  حفاظ‌ های شاخ گوزنی - حفاظ یا نرده روی دیوار

حفاظ آکاردئونی

ممکن است به دلایل بسیاری از جمله کاهش هزینه و یا نبود فضای مناسب برای استفاده از انواع دیگر درب های ورودی از درب آکاردئونی پارکینگ استفاده شود. در این حالت درب آکاردئونی دیگر حفاظی برای در اصلی نیست و خود به عنوان در اصلی نصب می‌شود. درب آکاردئونی پارکینگ عموماً بدین صورت است که دو درب مجزا و در اصطلاح دو لنگه ساخته و در محل نصب می‌شود. البته در آکاردئونی یک‌ لنگه هم وجود دارد. دو درب در هنگام بسته شدن توسط قفل‌های ایمن به یکدیگر وصل شده و در هنگام باز شدن درب پارکینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می‌گیرند.
استفاده از این در فضای داخلی بدین منظور است که در عین تقسیم‌ بندی فضا، به دلیل شفافیت مانع دید نمیشود. ضمن این که باز و بسته کردن و جابه‌جایی آن نیز کار دشواری نیست. برخی مغازه‌ داران و صاحبان فروشگاه به دلایل مختلف از این نوع درب برای حفاظت از سرمایه خود استفاده می‌کنند. نداشتن صدای گوش‌خراش همچون کرکره‌های متداول مغازه‌ای، امنیت بالا و سهولت باز و بسته شدن ازجمله دلایلی است که موجب برتری درب آکاردئونی فروشگاهی به سایر اشکال می‌شود.
معمولاً در کارگاه‌های بزرگ که رفت‌وآمد وسایل نقلیه زیاد است، لزوم یک درب اکاردئونی مستحکم که باز و بسته شدن آن نیز ساده باشد، احساس می‌شود. در این حالت استفاده از یک در ورودی آکاردئونی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. معمولاً تجهیزات موجود در این کارگاه‌ها دارای ارزش اقتصادی زیادی است و علاوه بر این که معمولاً نگهبان، رفت‌وآمد به کارگاه را کنترل می‌کند، در ورودی نیز موضوع مهمی است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. از طرفی ممکن است رفت و آمد ماشین‌ها به‌خصوص ماشین‌های بزرگ به کارگاه زیاد باشد و در نتیجه باز و بسته شدن در نیز نباید با دشواری روبرو باشد.
انتخاب رنگ درب آکاردئونی کاملاً به فضایی که در آن نصب می‌شود بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است، رنگ‌‌های مشکی، مشکی مسی، قهوه‌‌ای سوخته، سفید و سفید نقره‌‌ای ازجمله رنگ‌ های پرطرفدار در این زمینه است.

  حفاظ آکاردئونی (آکاردئونی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش حفاظ ← 09127800603