برترین حفاظ روی دیوار
بهترین نوع نرده روی دیوار
جولای 20, 2020
حفاظ بالای دیوار
فروش نرده آهنی بالای دیوار
جولای 22, 2020
نمایش همه

بزرگترین تولید کننده انواع حفاظ روی دیوار

حفاظ های شاخ گوزنی در سایز های متنوعی از نظر ارتفاع و عرض و کیفیت و طبعا قیمت های مختلفی تولیدی و روانه بازار مصرف میشود . بر حسب سلیقه مشتری و خریدار نوع میلگرد و حجم بکار رفته در هر متر حفاظ ،متنوع  و تا حدود زیادی تفاوت را در تراکم و فشردگی میلگرد ها را به همراه دارد که باعث میشود تا قیمت این گارد با توجه به این موارد متنوع باشد شرکت راد جوش بزرگترین تولید کننده انواع حفاظ روی دیوار است .

همچنین تراکم میلگردهای مورد استفاده در ساخت حفاظ ها نیز متفاوت است. این موارد باعث می شوند تا انواع متنوع از گارد تولید شود .از دید گاه تامین امنیت نرده روی دیوار برای منازل و ساختمان ها بسیار مهم هستند؛ شما زمانی میتوانید امنیت خود را حفظ کنید که در خرید دقت و توجه کافی را داشته باشید که حتما میبایست اطلاعاتتان را نسبت به این محصول بالا ببرید یا حداقل با افراد خبره و قابل اعتماد در مورد خرید حفاظ مشورت کنید .

در این نوشته سعی نموده ایم برای شما بعنوان خریدار حفاظ شاخ گوزنی در هنگام خرید حفاظ شاخ گوزنی هر آنچه را که باید در مورد قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی بدانید را بیاوریم . توصیه میکنیم که قبل از مراجعه به فروشنده گان حفاظ شاخ گوزنی این مطلب را حتما با دقت مطالعه فرمایید و در صورتی که این نوشته را با دقت مطالعه نمایید اطلاعات کامل و جامعی را در مورد قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی و موارد مهمی که هنگام خرید باید بدانید را بدست خواهید آورد .

  انواع حفاظ حیاطی بالای دیوار

بزرگترین تولید کننده ی انواع حفاظ روی دیوار

حفاظ های شاخگوزنی از لحاظ قیمت مناسب ترین قیمت را در بین انواع حفاظ های روی دیوار دارد و همچنین از لحاظ ایمنی در رده مناسبی از محافظ های روی دیوار قرار دارد.

نکته قابل توجه در انتخاب حفاظ روی دیوار این است که ایمنی حقا ها رابطه عکس با استحکام انها دارند. یعنی هرچه حفاظ محکم تر باشد از ایمنی حفاظتی کمتری برخوردار است!

مورد بالا بر این اساس استنباط شده است که زمانی فردی میخواهد از روی دیوار یا حفاظ عبور کند به ناچار باید بروی حفاظ تکیه داشته باشد حالا اگر حفاظ محکم باشد، فرد به راحتی از محکم بودن نرده استفاده کرده و از آن عبور مینماید. اما اگر حفاظ لرزش داشته باشد این لرزش باعث شده که فرد با اطمینان خاطر نتواند به حفاظ تکیه داشته باشد و اگر حفاظ روی دیوار از نوع شاخ گوزنی باشد با شاخک های در هم تنیده شده و سر تیز فرد متجاوز به هیچ عنوان چرات عبور از روی حفاظ را پیدا نمیکند.

حفاظ نیزار

ظاهر حفاظ نیزار ، شاخ گوزنی ، بوته ای و … بسیار نزدیک به هم است. با این حال برخی نوع خاصی از این حفاظ ها را بیشتر می پسندند. بنابراین زیبایی را نمی توان ملاک خوبی برای برتری این حفاظ ها از یکدیگر دانست. با این حال در مقایسه با نرده های کلاسیک، حفاظ های نسل جدید از جمله حفاظ نیزار ظاهر جذاب تری دارند. حفاظ نیزار نسبت به حفاظ شاخ گوزنی، بوته ای و لیلیوم خلوت تر و منظم تر دیده می شوند. بنابر این علاوه بر امنیت نوعی دکوراسیون به شمرده میشوند حفاظ نیزار و نرده روی دیوار با اندازه استاندارد یعنی از ارتفاع ۷۰ تا ارتفاع ۱۲۰ سانتی متر با میلگرد ۱۰ ساخته میشود و شاسی حفاظ های نیزار از نوع قوطی ۲۰ در ۳۰ میباشد . به طور کلی تولید حفاظ نیزار و نرده روی دیوار با توجه به هزینه براورد شده مشتری ساخته میشود.

  بهترین حفاظ روی دیوار یا نرده دیوار آهنی - حفاظ دیوار

نصب حفاظ نیزار بر روی دیوار :
حفاظ نیزار در طول یک متر تولید میشود.بهتر است دیوار کشی صفحات فلزی که پایه آن داخل دیوار است با آکس یک متر روی کار گذاشته شوند . فاصله این صفحات که شاسی روی آن ها جوش میشوند حدود یک متر یا کمتر باید باشد . در صورتی که قبلا روی دیوار محلی برای نصب نرده پیش بینی نشده باشد باید روی دیوار سوراخ هایی با قطر ۱۰ یا ۱۲ میلیتر و با دریل هیلتی ایجاد شود . این سوراخها اگر بصورت مورب باشند باعث استحکام بیشتر میشوند. میلگردهایی به اندازه حدود ۱۵ تا ۲۰ سانتیمتر با چکش داخل سوراخ ها محکم میشوند. شاسی نرده حفاظ به این میلگردها جوش میشوند. میلگردها باید بصورت یک در میان در دو طرف شاسی کار گذاشته شده باشد .پس از اتمام کار محل جوشکاری ها باید با اسپره رنگ لکه گیری شوند.

قیمت نرده حفاظ

انواع حفاظ روی دیوار :
حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ بوته ای
حفاظ لیلیوم
حفاظ نبزار
نرده آبشاری
نرده کلاسیک

در اواخر سال ۱۳۹۴به دلیل رقابت بسیار شدید حفاظ شاخ گوزنی تعداد تولید کنندگان حفاظ به صورت چشمگیر افزایش پیدا کرد . گروه شرکت راد جوش با توجه به بازدید های مشاوره ای و شروع به طراحی مدل جدیدی به نام نرده حفاظ نیزار نمود.

نرده حفاظ نیزار

نوعی از نرده روی دیوار برای ایجاد امنیت در ارتفاع بالای ۱ متر با میلگرد ۱۲ با تراکم ۴۵ شاخه از پایین به سمت بالا که در اندازه ۱متر تولید میشود . این نرده حفاظ بیشتر برای ساختمان ها بلند مرتبه اندازه ۱متر تولید میشود سایز اولیه این نرده وزن این حفاظ در ابتدا به ازای هر متر طول ۲۵کیلو گرم بود و بسیار مقاوم و زیبا است.

  حفاظ شاخ گوزنی - قیمت محافظ شاخ گوزنی

نوع چیدمان حفاظ نیزار

حفاظ نیزار یا به عبارتی دیگر حفاظ لاله ای به عرض ۱۲سانتی چیده جوشکاری میشود . این نرده حفاظ دقیقا از وسط به طول و عرض قرینه است . این نظم و قاعده عرض را تا ۷۰سانت رساند . دلیل شکل و طراحی خود در بعضی مناطق به مدل حفاظ نی لاله ای معروف هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش حفاظ ← 09127800603