حفاظ بالای دیوار
ایمن ترین نرده حفاظ روی دیوار
جولای 14, 2020
درب آکاردئونی ضد سرقت
حفاظ آکاردئونی
جولای 18, 2020
نمایش همه

بهترین حفاظ درب آپارتمان

درب آکاردئونی آپارتمان ضد سرقت

درب آکاردئونی برای محافظت به عنوان حفاظ پشت درب آپارتمان مورد استفاده قرار می گیرد و امنیت آن را بالا می برد. برای افزایش امنیت در واحد های تجاری بهترین گزینه بوده و به راحتی و بدون صرف وقت زیاد می توان از آن استفاده نمود. برای انواع واحدهای اداری نیز می توان از درب فلزی آکاردئونی استفاده کرد. درب آکاردون به لحاظ داشتن قابلیت جمع شدگی کمترین فضای لازم را گرفته و از نظر فضا هم هیچ نگرانی برای آن وجود نخواهد داشت. چارچوب درب آکاردئونی فلزی در صورت لزوم به صورت کامل جمع شده و در عرض ورودی خانه شما نیز تاثیر منفی نخواهد داشت استفاده از بهترین درب حفاظ آپارتمان میتواند راهکاری امن و مطمئن در جلوگیری از ورود سارقین و متجاوزین باشد .

حفاظ پشت درب آپارتمان

محافظ درب آپارتمان در عنوانه های ذکر شده تهیه و تولید میگردد:

درب آکاردئونی ۳ گل ساده

درب اکاردئونی ۳ گل خم دار

درب آکاردئونی ۴ گل

درب آکاردئونی پیچی

درب آکاردئونی ایتالیایی

درب آکاردئونی ۳ گل پرچ مخفی

درب آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی

درب آکاردئونی ۳ گل سلطنتی

درب آکاردئونی تمام گل سلطنتی

این دربها بسته به اینکه برای چه مکان هایی استفاده می شوند به شکل زیر طبقه بندی میگردند.
_درب آکاردئونی داخلی
_درب آکاردئونی کارگاهی
_درب آکاردئونی فروشگاهی
_درب آکاردئونی پارکینگی

حفاظ آکاردئونی یا گارد آهنی درب آپارتمان معمولا توانسته با توجه به ضد سرقت و ایمن بودن، بسیاری از مشکلاتی که قبلا وجود داشته را از بین ببرد. درب های ضد سرقت آکاردئونی می توانند یکی از گزینه های مناسب برای آپارتمان ها باشند زیرا این درب ها می توانند باعث بالا بردن امنیت در آپارتمان ها و پارکینگ ها باشند. درب کشویی آکاردئونی فلزی را می توان در مغازه های بسیاری و حتی پاساژ ها نیز مورد استفاده قرار داد زیرا در هنگام باز و بسته شدن درب آکاردئونی نیاز به فضای بسیار کمی دارند در نتیجه مشکلی برای رفت و آمد مشتریان در محیط های تجاری بوجود نخواهد آمد.

  نصب محافظ فلزی روی پنجره - حفاظ پروفیلی پنجره

درب آکاردئونی فلزی معمولا می تواند برای مکان های عمومی مانند بانک ها نیز بسیار کاربردی باشد زیرا در بانک ها نیز معمولا هم نیاز به درب هایی ضد سرقت و ایمن بوده و هم نیاز است تا فضایی از بانک را این درب ها اشغال نکنند. کاربرد های بسیار زیاد درب حفاظ آکاردیونی باعث شده که میزان استفاده از این درب ها روز به روز بیشتر شود .

حفاظ آکاردئونی برای درب آپارتمان
برای قیمت گزاری درب آکاردئونی باید به نکات و موارد قابل توجه زیادی دقت کرد که در اینجا با برخی از آن ها آشنا می شویم .

۱- عرض درب: هر چه در جمع و جورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد، باعث می‌شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین‌تری پرداخت که برای اندازه گیری آن از بیرون به بیرون چارچوب می باشد .

۲- ارتفاع درب: ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. هر چه به درب کوتاه‌تری نیاز داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت. که برای اندازه گیری درب باید از ارتفاع چارچوب تا انتهای چارچوب باشد.

۳- طرح درب: نوع طرح درب آکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر کم هزینه تر خواهد بود.

۴- تراکم درب آکاردئونی : هر چه فاصله تیغه‌های عمودی درب‌های آکاردئونی بیشتر باشد، به معنای استفاده کمتر از تیغه‌های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت درب اکاردئونی است.

نصب کردن این نوع از حفاظ آکاردئونی برای جلوی درب آپارتمان و همچنین حفاظ آکاردئونی پنجره و بالکن و مغازه و پارکینگ سازنده در آکاردئونی و حفاظ آکاردئونی می باشد. با سابقه طولانی به کیفیت و مرغوبیت کار آشنایی کامل دارد . و استانداردهای لازم را رعایت می نماید.

  حفاظ نرده ای بالای دیوار (شاخ گوزنی)

درب آکاردئونی آپارتمان ضد سرقت

برای سفارش میتوانید با مشاورین  با شماره تماس ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ در  ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش حفاظ ← 09127800603