حفاظ پشت دری
جولای 8, 2020
انواع میلگرد و مشخصات آنها
انواع میلگرد
جولای 11, 2020
نمایش همه

معنی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ بالای دیوار بلند

بهترین نرده روی دیوار چیست ؟  نرده حفاظ های که به عنوان حفاظ روی دیوار در بازار توسط شرکت های تولیدی بزرگ حفاظ مانند آهن سازه ، ایمن سازه ، حفاظ مارکت و حفاظ صنعت موجود می باشند که این نرده حفاظ ها با قیمت خرید پایین درب کارگاه تهران تحویل داده میشوند که شامل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای خار، حفاظ لیلیوم، حفاظ نخل مرداب و حفاظ سر نیزه ای میشوند و جهت تایین امنیت و بالا بردن سطح امنیت و در راستای تلاش بیشتر برای ارتقا امنیت بیشتر میباشد

حفاظ نرده شاخ گوزنی برای ایجاد امنیت منزل و جلوگیری از ورود غافلگیرانه افراد ، سارقان و حیوانات وحشی و…. ساخته میشود این امنیت  معنی و مفهوم  حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ های دیوار میباشد.

حفاظ آهنی معمولا روی دیوار نصب می شود و امنیت خانه را تامین می کند اما گاهی در بالکن ها و حتی روی پنجره نیز نصب می شود.

در سالیان دور حفاظ نرده شاخ گوزنی حفاظ های به کار رفته بصورت نیزه یا سیم خاردار بوده است که دارای معایب بسیاری بودند ، ولی هم اکنون شاهد نسل جدیدی از حفاظها هستیم

حفاظ بالای دیوار بلند

مشخصات نرده حفاظ شاخگوزنی:

این مدل نرده از میلگردهای نمره ۱۰ کششی ساخته شده و با الهام گرفتن از شاخ های گوزن طراحی شه است.

حفاظ های شاخگوزنی از لحاظ قیمت مناسب ترین قیمت را در بین انواع حفاظ های روی دیوار دارد و همچنین از لحاظ ایمنی در رده مناسبی از محافظ های روی دیوار قرار دارد.

  قیمت نصب درب آکاردئونی در کاشان محافظ درب ضد سرقت پشت درب

نکته قابل توجه در انتخاب حفاظ روی دیوار این است که ایمنی حفاظ ها در  رابطه عکس با استحکام ان ها دارند. یعنی هرچه حفاظ کم تراکم  باشد از ایمنی حفاظتی کمتری برخوردار است.

مورد بالا بر این اساس استنباط شده است که زمانی فردی میخواهد از روی دیوار یا حفاظ عبور کند به ناچار باید بروی حفاظ تکیه داشته باشد حالا اگر حفاظ محکم باشد، فرد به راحتی از محکم بودن نرده استفاده کرده و از آن عبور مینماید. اما اگر حفاظ لرزش داشته باشد این لرزش باعث شده که فرد با اطمینات خاطر نتواند به حفاظ تکیه داشته باشد و اگر حفاظ روی دیوار از نوع شاخ گوزنی باشد با شاخک های در هم تنیده شده و سر تیز فرد متجاوز به هیچ عنوان نمیتواند راه  عبور از روی حفاظ را پیدا کند.

این مورد باعث شده تا حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر قیمت پایین ازامنیت بسیار قابل قبولی برخوردار بشود.
از لحاظ قیمت مقرون به صرفه ترین حفاظ و از لحاظ امنیت یکی از ایمن ترین حفاظ ها و همچنین از لحاظ زیبایی یکی از زیبا ترین حفاظ های روی دیوار می باشد.

شرکت راد جوش همواره در راستای تولید ایمن ترین با کیفیت ترین نوع حفاظ با استفاده از مجرب ترین کارگران و خوش فکر ترین مهندسان کوشیده است.

حفاظ بالای دیوار حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ نرده شاخ گوزنی – حصار کشی روی دیوارهای قلعه ها و ساختمان ها در طول تاریخ تا به امروز ارتقا  پیدا کرده است و می توان اظهار داشت که که در سال های گذشته تنها فقط حفاظ سرنیزه ای موجود بوده است که استفاده می کردند .

  انواع محافظ آکاردئونی مناسب نصب بر روی درب های داخل و خارج از ساختمان

حفاظ نرده شاخ گوزنی آپارتمان

هم اکنون با توجه به گسترش و مدرن تر شدن زندگی شهری و تنوع انواع حفاظ ها در نوع ساخت و مقاومت های مختلف شکل گرفته است.
حفاظ نرده شاخ گوزنی نیز مستثنی نبوده و این حفاظ نیز دچار تغییر شکل گردید و کاستی های خود را که در نمونه های اولیه وجود داشت ، ارتقا داده وهم اکنون از بهترین گزینه های حفاظ نرده شاخ گوزنی حفاظ روی دیوار محسوب می شود.

نرده نمای بالای دیوار

 

جهت سفارش نرده حفاظ بالای دیوار با شماره ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش حفاظ ← 09127800603